سخنان مجید مجیدی درباره

فیلم محمد رسول الله صلی الله علیه و آله

مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در اولین روز نخستین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ــ هنری اهل بیت(ع) با عنوان جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) در سخنانی گفت: انجام دادن کار برای حضرت رسول(ص) و حتی حضور و قدم برداشتن در این راه مانند رحمتی است که بر فرد نازل شده است. من توفیق این را داشتم که چند سال از عمرم را صرف این پروژه کنم. در این چند سال هجمه های زیادی به پیامبر صورت گرفته و زمانی که دلایل این هجمه ها را از طرف ابوسفیان ها و ابوجهل های زمان بررسی می کنیم به این موضوع می رسیم که آنها نگران این هستند که این دین با دنیای زر و زور آنها مغایر است.

وی افزود: امروز دنیا در جهل مرکب قرار دارد و فقط رنگ این جهل عوض شده و جهل مدرن به وجود آمده است. مخالفان اسلام می ترسند که حقیقت اسلام ناب محمدی برای همه دنیا عیان شود و آنها دنیای خود را از دست بدهند. آنها از اسلام در کشورهای مختلف وحشت و ترور را نمایش می دهند، چه بسا که اسلام در خود کشورهای جهان اسلام مظلوم تر از دیگر نقاط دنیاست. ما شاهدیم که اهداف پیامبر در کشورهای اسلامی مغفول می ماند، در این شرایط ما باید چه توقعی از دشمنان داشته باشیم.

کارگردان فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) تصریح کرد: پیش از اینکه جفا در حق پیامبر صورت گرفته باشد با این گونه رفتارها جفا در حق بشریت شده است چرا که آنها شأن و منزلت عالم را کتمان کرده اند. من اعتقادم بر این است که باید بهترین امکانات را صرف این مسیر بزرگ کنیم و نباید فقط به ارائه همایش ها و آثار اکتفا کنیم. چرا که دنیای امروز از طریق هنر و به خصوص سینما در حال ارائه اهداف خود است. همان طور که صهیونیست ها اهداف خود را از این طریق به مردم دنیا می رسانند ما نیز باید روی این تکنیک سرمایه گذاری کنیم.

مجیدی در مورد شهرکی که در زمان ساخت این فیلم ساخته شده است، گفت: این شهرک تا 30 سال کاربرد خواهد داشت و از طریق آن می توانیم فیلم های مختلفی را تولید کنیم.

وی افزود: در مورد پیامبر اعظم(ص) تاکنون فقط دو فیلم ساخته شده است در حالی که وجود اقیانوس بزرگ پیامبر در یک فیلم نمی گنجد و با بیانیه و ابلاغیه کارهای ما در حوزه دین جلو نخواهد رفت در حالی که ما هنرمندان و استعدادهای زیادی را در این حوزه داریم.

کارگردان فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در پایان گفت: ظرف 4 یا 5 ماه دیگر این پروژه سینمایی به پایان خواهد رسید و به نمایش عمومی می رسد. در این فیلم سعی کردیم تا وحدت بین مسلمین را نمایش دهیم، همچنین این فیلم بیشتر به مقطع کودکی پیامبر(ص) پرداخته است.

درخت زندگی - نقد فیلم مستند: سرزمین عسل

ساخت سریال حضرت معصومه سلام الله علیها

فیلم محمد رسول الله (ص) مجید مجیدی

فیلم محمد (ص) مجیدی

ادامه ساخت سریال سلمان فارسی در اوج کرونا

فیلم ,ص ,پیامبر ,الله ,رسول ,محمد ,رسول الله ,در این ,محمد رسول ,الله ص ,را از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
tarsimehonars ✿✿الهه احساس...✿✿ مطالب اینترنتی ناردون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. mvsdl ابن سینا orka frectalnarvan ·٠•●گراف کو bestvideo