حسین طاهری، تهیه کننده <<سلمان فارسی>> درباره رعایت پروتکل های بهداشتی گفته است: <<وضعیت سلامتی همه عوامل به صورت روزانه چک شده است و اکثر عوامل پرونده پزشکی دارند. کار با دقت و نظارت مرکز بهداشت و درمان سازمان صداوسیما در تهران، شهرک های غزالی و نور و شاهرود پیش می رود. روزانه ۱۵۰۰ ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده بین عوامل توزیع می شود.>> او تأکید کرده: <<ساخت سریال <<سلمان فارسی>> با دقت خیلی زیاد ادامه دارد و پزشک مخصوص و بهداشت یار مقیم و ثابت سر صحنه حضور دارند.>> علاوه بر این به گفته این تهیه کننده همه بازیگران و عوامل سریال بیمه کرونا هستند و شرایط به شدت کنترل می شود. رفت وآمدها توسط ماشین های مجزا انجام شده و پروتکل های بهداشتی در جابه جایی ها رعایت می شود.

سریال <<سلمان فارسی>>بهکارگردانی داود میرباقریاز تولیدات مرکز سیما فیلم است که با نمایش ایران دوره ساسانی، بیزانس و حجاز به زندگی، زمانه و مهاجرت <<سلمان فارسی>> یار ایرانی پیامبر اسلام (ص) می پردازد. فیلمبرداری این سریال از زمستان سال گذشته در کویر شهداد کرمان و جزیره قشم آغاز شده بود. با فراگیر شدن ویروس کرونا، لوکیشن های داخلی مانند شاهرود و شهرک سینمایی نور، جایگزین لوکیشن های خارجی در ترکیه شد و سرانجام فیلمبرداری آن از دهم مرداد، از سر گرفته شد. بنا به پیش بینی های صورت گرفته فیلمبرداری سریال <<سلمان فارسی>> حدود پنج سال طول می کشد و بازیگران ایرانی و خارجی از کشورهای یونان، مراکش، تونس و . در آن بازی خواهند کرد.

درخت زندگی - نقد فیلم مستند: سرزمین عسل

ساخت سریال حضرت معصومه سلام الله علیها

فیلم محمد رسول الله (ص) مجید مجیدی

فیلم محمد (ص) مجیدی

ادامه ساخت سریال سلمان فارسی در اوج کرونا

های ,سریال ,فیلمبرداری ,کرونا ,لوکیشن ,بازیگران ,می شود ,های بهداشتی ,لوکیشن های ,پروتکل های ,تهیه کننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
سئو ؛ بهینه سازی و طراحی سایت فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع لوازم در سراسر ایران الهی... خدا شیزوان خرید اینترنتی 30SEDA escapecube1 ثمین مووی mahsa1990-2006